دستگیری یک قاچاقچی هنگام فروش موادمخدر


رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۳ کیلو و ۹۴۵ گرم مواد مخدر از وی خبر داد و گفت: متهم هنگام فروش و تحویل محموله مواد مخدر شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ سرهنگ فرهاد حیدری در توضیح این خبر اظهار کرد: ساعت ۵ صبح روز گذشته ماموران انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان آزادی با رفتار مشکوک ۲راننده خودروی نیسان ماکسیما و نیسان وانت برخورد کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران برای بررسی موضوع به خودروها نزدیک شدند، ادامه داد: راننده خودروی وانت ماکسیما به محض مشاهده ماموران گشت انتظامی کلانتری از محل گریخت و ماموران برای دستگیری راننده خودروی نیسان وانت وارد عمل شدند.

وی توضیح داد: راننده خودروی نیسان وانت به محض اینکه مشاهده می کند عرصه برای وی تنگ شده است، بسته ای مشکی رنگ را به بیرون از خودرو پرتاب و سعی در فرار از محل می کند که با اقتدار ماموران مواجه می شود.

کلانتر محله آزادی اضافه کرد: در این عملیات راننده خودوری نیسان وانت دستگیر و در تحقیقات پلیسی بسته مشکی رنگ پرتابی کشف می شود.

حیدری با اشاره به اینکه در بررسی از کیسه مشکی رنگ مشخص می شود که کیسه حاوی مواد مخدر می باشد، افزود: متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجوئی اولیه قرار گرفت.

وی در خصوص اظهارات متهم بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیسی اظهار داشت: محموله موادمخدر را از استان های غربی کشور تهیه و قصد داشته که به راننده نیسان ماکسیما بفروشد که در عملیات پلیسی دستگیر شده است.

به گفته رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی کیسه حاوی ۳ کیلو و ۹۴۵ گرم موادمخدربوده که متهم به همراه مواد مخدر کشف شد برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت./مهرSource link

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
احضار سه متهم پرونده محیط‌ زیستی‌ ها به دادگاه

سخنگوی قوه‌ قضائیه با اشاره به احضار سه متهم پرونده موسوم به جاسوسی از مراکز حساس نظامی در پوشش محیط زیستی، برای بیان آخرین دفاعیات گفت که اتهام آنان از افساد فی‌الارض به همکاری با آمریکا و رژیم صهیونیستی تغییر کرده است احضار سه متهم پرونده موسوم به جاسوسی از …

اخبار
حمله به نفتکش ایرانی کارِ چند دولت بوده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  به نقل از خانه ملت، محمدجواد ظریف روز سه‌شنبه درباره حمله به نفتکش ایرانی SABITI در نزدیکی بندر جده عربستان، اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده، البته بررسی‌ها در حال انجام است، اما …

اخبار
۱۴ رشته کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای حذف شد

بیوگرافی هانده ارچل و علت مشهور شدنش (+عکس) چکیده ای از بیوگرافی هانده ارچل: تولد : ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ محل تولد: استانبول (ترکیه) محل زندگی: استانبول، ترکیه ملیت: پدر (ترکیه) مادر (آلمان) پیشه: بازیگر و مجری و مدل (ستاره سینمای ترکیه و بهترین مدل ترکیه) Source link