تبليغات شما تبليغات شما

فارس – مسیر تردد زائران از مرز خسروی کاملا امن و امان استصاحب‌خبر –

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند  پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین استان، اظهار داشت: بازگشایی مرز خسروی از آرزوهای دیرینه مردم کرمانشاه و یک فرصت تاریخی برای استان است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: از عنایت ویژه مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور، وزیر محترم کشور، معاون امنیتی وزارت کشور، حضرت آیت الله علما، نمایندگان مجلس و تمام کسانی که در بازگشایی مرز خسروی موثر بودند سپاسگزاریم.

وی افزود: باید همه توان و تجهیزات استان را برای ارائه خدمات مطلوب به زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به کار بگیریم تا با خاطره خوش از استان بروند ‌و هر یک مبلغی برای سال آینده باشند.

بازوند تصریح کرد:  مسیر تردد زائران از مرز خسروی کاملا امن و امان است. به دنبال فراهم سازی تردد ۲۴ ساعته زوار در مرز خسروی هستیم.

وی در پایان، تاکید کرد: تنها جعفر همتی به عنوان فرمانده قرارگاه اربعین در مرز خسروی و مسعود بهرام نژاد به عنوان سخنگوی ستاد اربعین اجازه مصاحبه با رسانه ها در خصوص موضوعات مرتبط با اربعین را دارند.

انتهای پیام/پ

∎​Source link

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استانی
مجوز دسترسی ندارید.

شما به این صفحه دسترسی ندارید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید شد. برای دسترسی سریع‌تر بر روی خانه یا جستجو کلیک کنید. شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۱:۳۷:۵۱ (وقت ایران) – صاحب‌خبر. Source link

استانی
ایرنا – برترین‌های والیبال نوجوانان چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

صاحب‌خبر – رقابت های مینی والیبال دختران با حضور ۱۵ تیم و پسران با حضوز ۱۶ تیم برگزار شد و در نهایت تیم های طاقانک، باشگاه آوا شهرکرد و باشگاه پارسیان هفشجان در بخش دختران به ترتیب اول تا سوم شدند.در بخش پسران نیز باشگاه آیندگان شهرکرد، هیات والیبال لردگان …

استانی
آئین عزاداری سیزدهمین روز ماه محرم در مسجد ملا اسماعیل یزد

صاحب‌خبر – ∎​ Let’s block ads! (Why?) Source link