تبليغات شما تبليغات شما

لزوم تقویت ارتباط بین واحدهای تولیدی در استان قم


مهرداد غضنفری در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به وظیفه دستگاه‌های اجرایی در زمینه رونق تولید اظهار کرد: باید این دستگاه‌ها به دنبال استفاده از کالاهای داخلی و تولیدات استان باشند، البته تولیدکنندگان قمی نیز باید کالاهای با کیفیت را تولید کنند.

وی ادامه داد: باید ارتباط بین واحدهای تولیدی استان قم تقویت شود، گاهی تولیدکنندگان استان از توانمندی یکدیگر بی خبر هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم افزود: در بحث رونق تولید، همه ارکان نظام در فرهنگ سازی نقش دارند و مجریان این برنامه فراتر از دولت هستند و این موضوعات باید در شورای فرهنگ عمومی مطرح شود تا بدانیم که دستگاه‌های فرهنگی چه کاری در زمینه رونق تولید کردند.

غضنفری تولیدکننده را بهترین مبلغ برای تولید داخلی دانست و تصریح کرد: تولیدکننده با تولید مطلوب و مصرف کننده با تعصب بر تولید داخلی در رونق تولید وظیفه دارند، باید تکلیف‌های دستگاه‌های مختلف در این زمینه مشخص شود، بازاریابی وظیفه بخش خصوصی است.

وی خاطرنشان کرد: صدا و سیمای قم آماده همکاری در زمینه تبلیغات در خصوص رونق تولید با بخش تولید است، نیاز به تامین محتوا در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام/78004/آ30Source link

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
شکست تلخ رئال مادرید مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید در دیداری انتقادآمیز و در حالی که از روزهای اوج خود فاصله بسیاری داشت، با سه گل مغلوب پی اس جی شد رئال نه حریف PSG شد و نه وی‌ای‌آر / سیمئونه از شکست فرار کرد شروع کهکشانی ها در لیگ قهرمانان دور از انتظار بود. رئال با …

اخبار
سی و هفتمین سالگرد جنایت صبرا و شتیلا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تاریخ ننگین و شرم آور رژیم کودک کش صهیونیستی از بدو تاسیس تاکنون سرشار از جنایت و کشتار مردم مظلوم فلسطین بوده است که واقعه اردوگاه صبرا و شتیلا یکی از ده‌ها جنایت وحشیانه آنان است. در جنایت صبرا و شتیلا هزاران زن …

اخبار
زمان احتمالی معرفی گوشی تاشو W20 5G سامسونگ

گوشی هوشمند تاشو بعدی سامسونگ با اسم سامسونگ W20 5G، احتمالا نوامبر( آبان ماه) با قيمت پایه ی ۱, ۴۰۰ دلار معرفی و به بازار ارائه ميشود. تا به حال خبرهای متعددی درباره ی سعی سامسونگ براي طراحی و تولید گوشی هوشمند تاشدنی جدیدی با طراحی متفاوت منتشر شده هست. …