کسب دو رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان بهبهانی در جشنواره ملی نوجوان سالم


خورنا | پدرام کسائی: مدیر آموزش و پرورش بهبهان از کسب دو رتبه دوم کشوری توسط دانش آموزان بهبهانی در هشتمین جشنواره ملی نوجوان سالم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خورنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور در تشریح این خبر گفت: هشتمین جشنواره ملی نوجوان سالم با هدف ارتقای شاخص فرهنگ پیشگیری از آسیب ها و تهدیدهای اجتماعی با حضور منتخبین مرحله استانی از سراسر کشور و اعلام رتبه های برتر کشوری به کار خود پایان داد.

وی در ادامه با اشاره به حضور پررنگ دانش آموزان بهبهانی در عرصه های علمی و فرهنگی ملی، افزود: در بخش دانش آموزی “آیدا مصفر دانش آموز متوسطه دوره اول آموزشگاه غزل یک بهبهان” موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره در رشته عکاسی و “محمد شیکی و مهدی مطلق دانش آموزان متوسطه دوره اول آموزشگاه شهید باهنر” شهرستان بهبهان نیز در رشته روزنامه دیواری رتبه دوم کشوری را از آن خود کرد.

عبدی پور اظهار کرد: سختکوشی، توانمندی و خلاقیت نوجوانان بهبهانی، ایجاد انگیزه و علاقه توسط دبیران در دانش آموزان و حمایت اولیاء در زمینه فعالیت ها و برنامه های فرهنگی در شهرستان بهبهان شایسته تقدیر و تشکر است.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان ضمن آرزوی موفقیت، کسب این دستاورد فرهنگی را به معاونت تربیتی، کارشناسی بهداشت، مدیریت، دبیران و دانش آموزان مدارس غزل یک و شهید باهنر بویژه برگزیدگان تبریک گفت.

Let’s block ads! (Why?)Source link

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اهواز
خوزستان باید مرکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در حوزه نفت کشور باشد

به گزارش خبرنگار خورنا از اهواز در حاشیه افتتاح نمایشگاه تخصصی تجهیزات ساخت داخل صنعت نفت و حفاری استان خوزستان که عصر امروز جمعه ۲۲ آذرماه ۹۸ در اهواز برگزار شد غلامرضا شریعتی اظهار کرد: خوزستان یکی از نخستین خاستگاه‌های تمدنی ایران و جهان است و در دوره معاصر عجین …

اخبار خوزستان
انتقاد شدید علیرضا شریفی از استاندار خوزستان/ اقدامات شریعتی ساده‌لوحانه بود

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: علیرضا شریفی فعال سیاسی اصلاح‌طلب با ارسال یادداشتی به‌عصرجنوب، انتقادات تندی را نسبت به رویکرد غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در چینش هیات های اجرایی انتخابات استان خوزستان مطرح‌کرد.   بسم الله الرحمن الرحیم “ولْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّهٌ یَدْعُونَ إِلَی الْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ …

سرویس فیلم
فیلم: سومین روز نمایشگاه بین المللی ایران تکس با حضور پتروشیمی تندگویان برگزار شد

سومین روز نمایشگاه بین المللی ایران تکس با حضور پتروشیمی تندگویان برگزار شد. Let’s block ads! (Why?) Source link