کسب دو رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان بهبهانی در جشنواره ملی نوجوان سالم


خورنا | پدرام کسائی: مدیر آموزش و پرورش بهبهان از کسب دو رتبه دوم کشوری توسط دانش آموزان بهبهانی در هشتمین جشنواره ملی نوجوان سالم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خورنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور در تشریح این خبر گفت: هشتمین جشنواره ملی نوجوان سالم با هدف ارتقای شاخص فرهنگ پیشگیری از آسیب ها و تهدیدهای اجتماعی با حضور منتخبین مرحله استانی از سراسر کشور و اعلام رتبه های برتر کشوری به کار خود پایان داد.

وی در ادامه با اشاره به حضور پررنگ دانش آموزان بهبهانی در عرصه های علمی و فرهنگی ملی، افزود: در بخش دانش آموزی “آیدا مصفر دانش آموز متوسطه دوره اول آموزشگاه غزل یک بهبهان” موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره در رشته عکاسی و “محمد شیکی و مهدی مطلق دانش آموزان متوسطه دوره اول آموزشگاه شهید باهنر” شهرستان بهبهان نیز در رشته روزنامه دیواری رتبه دوم کشوری را از آن خود کرد.

عبدی پور اظهار کرد: سختکوشی، توانمندی و خلاقیت نوجوانان بهبهانی، ایجاد انگیزه و علاقه توسط دبیران در دانش آموزان و حمایت اولیاء در زمینه فعالیت ها و برنامه های فرهنگی در شهرستان بهبهان شایسته تقدیر و تشکر است.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان ضمن آرزوی موفقیت، کسب این دستاورد فرهنگی را به معاونت تربیتی، کارشناسی بهداشت، مدیریت، دبیران و دانش آموزان مدارس غزل یک و شهید باهنر بویژه برگزیدگان تبریک گفت.

Let’s block ads! (Why?)Source link

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اهواز
استاندار خوزستان: روند پرداخت خسارات سیل به کشاورزان بسیار کند است

احمدرضارستمی: به گزارش خبرگزاری خورنا در حاشیه نشست قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده استان که امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۹۸ در محل اداره کل مدیریت بحران خوزستان برگزار شد غلامرضا شریعتی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران توضیح داد: از آنجایی که برای پرداخت خسارات ناشی از سیل …

جمعیت آبادگران خوزستان
دیدار جمعی از فعالین احزاب با نماینده ولی فقیه در خوزستان

خورنا_ جمعی از فعالین احزاب با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان دیدار و به گفت وگو نشستند. در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسی فرد با تصریح بر ولایی بودن احزاب، اظهار داشت: احزاب در دنیا به دلیل دوری از مسائل الهی نتوانستند که اکثریت جوامع بشری …

اخبار منطقه آزاد اروند
انتخابات هیئت مؤسس خانه مطبوعات منطقه آزاد اروند برگزارشد

خورنا – امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه انتخابات هیئت مؤسس خانه مطبوعات منطقه آزاد اروند،در سالن اجتماعات سازمان منطقه ازاد اروند برگزارگردید.این برنامه با حضور همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد منطقه ازاد اروند، مردانی مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمشهر ، طمیمیان معاونت فرهنگی منطقه ازاد و اصحاب …